POSJET STUDIJU HOTELIJERSTVA I GASTRONOMIJE U MAKARSKOJ

Učenici 3. i 4. razreda naše škole u petak su bili u posjeti sveučilišnom studiju Hotelijerstva i gastronomije u Makarskoj.
Tom prigodom voditelj studija prof. dr. sc. Ivan Pavić naše učenike i profesore upoznao je s osobitostima studijskog programa i uvjetima studiranja. Učenicima se također obratio i student Martin Vuković, student druge godine sveučilišnog prijediplomskog studija.
U obilasku predavaoničkog prostora, učenici su se za vrijeme predavanja prof. dr. sc. Maje Pervan, koja inače drži nastavu iz predmeta Osnove mikroekonomije, susreli sa studentima prve godine prijediplomskog studija.
Zahvaljujemo se našim domaćinima na gostoprimstvu i na zaista lijepom i edukativnom danu.
Radujemo se našoj daljnjoj suradnji...
Rate this item
(0 votes)