NAŠI HAJDUKOVCI NADVLADALI DINAMO Featured

3 Svibanj 2016, 2:51 pm
Published in Arhiva

Nije tajna da je naša škola puna vrhunskih sportaša  pa smo odlučili povremeno podijeliti na našoj stranici uspjehe naših jedriličara, tenisača, državnih plivačkih prvaka, vaterpolista,...

Posebno smo ponosni na uspjehe naših učenika u Hajduku osobito jer je kadetska momčad Hajduka puna "dice iz Wallnera".

 

Naših 7 veličanstvenih učenika iz 1.a (Leo Kokanović, Petar Mikulić), 1.b (Stipe Radić, Ante Palaversa, Michele Šego), 2.a (Tonio Teklić) i 3.b (Darko Nejašmić) na prvenstvenom derbiju između kadeta Hajduka i Dinama izvrsnom igrom slavili su pobjedom nad vječnim rivalom. Utakmica je oduševila puno gledalište na pomoćnom terenu Hajduka, a kadeti su opravdali povjerenje publike. Čestitamo našim nogometašima i želimo da i dalje svojim uspjesima pune naše stranice. 

Više o utakmici možete pročitati na www.hajduk.hr.